4. oktober, 2017
Hitri kontakti

 _________________________

 
Restavracija Strelec
strelec@kaval-group.si | 031 687 648
 
Restavracija Evergreen
evergreen@kaval-group.si | 041 366 249
 
Restavracija in kavarna Element
element@kaval-group.si | 041 387 910
 
Restavracija Angel
angel@kaval-group.si | 031 427 818
 
Gostilnica Kaval & kavarna Kaval Club
kaval@kaval-group.si | 01 512 55 96
 
Paviljon pivnica s konceptom
paviljon@kaval-group.si | 01 300 27 00
 
Špageterija in pizzerija Favola
favola@kaval-group.si | 01 566 20 94
 
Kavarna in slaščičarna Lolita
lolita@kaval-group.si | 041 344 189
 
Grajska kavarna
grajska-kavarna@kaval-group.si | 031 353 982
 
Caffe Bienale
lolita@kaval-group.si | 041 314 290
 
Špica Caffe
spica@kaval-group.si | 051 600 319
 
Mačja Kavarnica
lolita@kaval-group.si | 01 425 80 12
 
Biljardnica Kaval
biljardnica@kaval-group.si | 041 702 914
 
Kavarna Mao
mao@kaval-group.si | 01 292 64 00
 
Restavracija Stari Kaštel
info@starikastel.com | 00 385 993 459 570
_________________________